iconstyle.al > Aktualitet > Trump ia luan gruas së presidentit në sy të të gjithëve (VIDEO)

Trump ia luan gruas së presidentit në sy të të gjithëve (VIDEO)

“Je në formë kaq të mirë”!

Kështu u shpreh Presidenti Donald Trump për bashkëshorten e Presidentit francez, Brigitte Macron, gjatë vizitës së tij në Paris.

Kjo ishte një ndër komentet e tij të fundit për paraqitjen e femrës më të kritikuar.

“Ajo është në forma kaq të mirë fizike”, iu drejtua më pas Trump homologut francez Emmanuel Macron. “E bukur”!

Komentet u kapën gjatë një video “live” të takimit të dyshes dhe u bënë virale në internet. Trump dhe Zonja e Parë Melania Trump ndodheshin në Francë për të marrë pjesë në festimin vjetor të Ditës së Bastille-s më 14 korrik.

Burimi: Time

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.