iconstyle.al > Celebrity > Dikur ia thoshte Elvanës, sot Flori ia thotë Arilenës

Dikur ia thoshte Elvanës, sot Flori ia thotë Arilenës

Duket se pak nga pak Arielena Ara po zë vendin e Elvana Gjatës.

Këngëtarja e hitit “Nëntori” feston sot ditëlindjen e saj të 19-të. Edhe pse aktualisht ndodhet me një tur koncertor , fansat, miqtë dhe të afërmit ia kanë zbukuruar ditën me urimet e tyre.

Këtë herë një urim i veçantë dhe i bërë publikisht në faqen e tij, është nga producenti Flori Mumajesi, me të cilin këngëtarja ka bashkëpunuar së fundmi.

“Gëzuar ditëlindjen Energjia’, shkruan ai ndërkohë që me komplimenta të tillë dikur shprehej për Elvana Gjatën, shkruan INtv.

Duket se kantautori i ka dhënë fund epokës me këtë të fundit duke nisur ndoshta një të re pikërisht me Arilenën.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.