iconstyle.al > Horoskopi

Dashi Ardhja e pranverës do t’ju bëjë jetësorë dhe plot energji. Nëse jeni në çift, mund të përfitoni nga pamja pozitive e planeteve për të bërë plane për të ardhmen. Beqarët në kërkim të shpirtit të tyre binjak mund…

Dashi Mërkuri dhe Venusi janë në formë të mirë dhe me ardhjen e pranverës ato bëhen edhe më të forta dhe më të sigurta. Entuziazmi juaj do t’ju lejojë të jeni në harmoni me partnerin/en tuaj. Ditë me pesë…

Dashi Të lindurit e shenjës së Dashit do të jenë të përkëdhelurit e planetëve gjatë kësaj jave. Prandaj është momenti i përshtatshëm që të rrezikoni. Nuk keni qenë asnjëherë kaq të favorizuar si në aspektin profesional edhe në atë…

Dashi Ju mund të përjetoni marrëdhënie romantike me qetësi të plotë. Është një ditë e mirë për dashurinë, me Venusin në shenjë do të zgjidhësh çdo problem të vogël. Beqarët mund të kalojnë më shumë kohë me miqtë. Mundësi…

Dashi Jeta private gjatë kësaj dite do të jetë disi e lëkundur nga disa pasiguri tuajat, ndaj të cilave nuk po arrini ende të ngrini krye. Jini të hapur për dialog dhe besojani partnerit/es tuaj, çdo dyshim. Ata që…

Dashi Programe të mëdha për këtë fundjavë. Hëna, në shenjën tuaj, flet për shoqëri të mirë dhe njofton emocione për ata që janë në çift. Beqarët në momentin e fundit mund të ndryshojnë mendjen për një person që do…