Horoskopi ditor: 29 nëntor 2023

Horoskopi ditor: 29 nëntor 2023

Dashi: Dita e sotme është e mirë për marrëdhëniet. Pavarësisht nëse është personale apo profesionale, mund të prisni që të ndodhin gjëra të mira. Ju mund të thirreni për të marrë pjesë në një projekt të pazakontë grupor dhe...

Bebe Rexha e uron kështu ‘Ditën e Flamurit’

Bebe Rexha e uron kështu ‘Ditën e Flamurit’

Sot festohet 111 vjetori i Pavarësisë së Shqipërisë. Personazhe të njohur kanë bërë urimet e tyre duke shfrytëzuar rrjetet sociale, dhe njësoj ka vepruar edhe artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha. Këngëtarja ka publikuar pamje nga festa...

Faqe 1 nga 6892 1 2 6 892


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit