Ç’punë ka shteti me fenë dhe etninë?

Ç’punë ka shteti me fenë dhe etninë?

Analisti Ervis Iljazaj dhe ministrja Delina Ibrahimaj kanë debatuar në emisionin “Now” lidhur me censin dhe pyetjet e vendosura për fenë dhe etninë. Sipas Iljazajt, këto pyetje nuk kanë kuptim të vendosen në census pasi “shteti nuk ka...

Faqe 1 nga 1107 1 2 1 107
Te Fundit