Nën hetim nga SPAK, reagon Elvana Gjata

Nën hetim nga SPAK, reagon Elvana Gjata

SPAK ka nisur hetimet për këngëtaren Elvana Gjata, pasi ajo është përfshirë në një transfertë të një shume marramendëse parash. Struktura e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, bën me dije se, Elvana Gjata, është nën hetim...

Faqe 2 nga 1124 1 2 3 1 124


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit