ICONstyle > Të gjitha

Sinead O’Connor ka dërguar kërkesë të fortë seksuale drejt Russell Brand për ta falenderuar për mbështetjen e tij pas lutjes së saj publike për ndihmë. Këngëtarja 50 vjeçare falënderoi aktorin komedian nëpërmjet një mesazhi në “Facebook” dhe e inkurajojë…

Hangzhou, Kinë Nxënësit e shkollave të mesme marrin pjesë në një stërvitje ushtarake në provincën Zhejiang Fotografia: Kina Stringer Netëork / Reuters Bayinguole, Kinë Fshatarët vënë domate nën diell, duke krijuar një “batanije” të kuqe, për t’i tharë ato…

Aktori i njohur shqiptar Blerim Destani po vazhdon suksesshëm karrierën në kinematografinë e huaj. Në rrjetin social “Instagram”, Blerimi ka publikuar disa imazhe të shkëputura nga skena e xhirimit të një episodi nga seriali ku do të aktrojë. Në…

Tashmë, janë publikuar kudo fotot, që personazhet publike postojnë  me fëmijë duke i puthur në buzë. Personazhe që unë realisht i simpatizoj: Gazetare e moderatore me zë dhe artikulim unik, që bëhet njësh me mikrofonin; Këngëtare që me profesionalizëm…