ICONstyle > Celebrity

Dj  Khaled dhe Rihanna përpunuan këngën “Maria Maria”të Carlos Santanas për të sjellë hitin  “Wild Thoughts” “Wild Thougts”  do të jetë pjesë e albumit ‘Grateful’ të Dj Khaled . Kënga është remake i hitit të vitit 1999 të Santana…

Beyonce dhe Jay Z mendohet se i kanë vendosur më në fund emrat e binjakëve të tyre. Sipas Media Takeout, dy vogëlushët janë quajtur Shawn dhe Bea. Emri i vërtetë i Jay-Z është Shawn Carter dhe do të ishte…

Rihanna është njeriu i surprizave dhe ndodh që mund të jetë aty për ty për të këshilluar! Këngëtarja e njohur gjeti kohë për t’i dhënë këshillë njërës prej fansave të saj, e cila po vuante ndarjen nga i dashuri….

Aktorja turke Gizem Karaca është treguar krenare për origjinën e saj shqiptare. E njohur për rolin e komisares në serialin turk “Dashuri e pafund”, Gizem ka ndarë me ne një moment shumë të bukur teksa gjyshja e saj flet…