iconstyle.al > Celebrity > Foto e rrallë: Si dukeshin Xhensila dhe Besi në fillimet e lidhjes së tyre

Foto e rrallë: Si dukeshin Xhensila dhe Besi në fillimet e lidhjes së tyre

Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku do të bëhen prindër të një vogëlusheje shumë shpejt. Çifti simpatik i ekranit shqiptar ka tërhequr vëmendjen që prej fillimeve të lidhjes së tyre.

Dhe nuk po flasim për pak kohë, por për plot 8 vjet, që kur Besi dhe Xhensila janë lidhur. Dhe nëse ju ka marrë malli të shihni sesi dukej dyshja në fillimet e saj, ne po ju sjellim një foto të vjetër mjaft romantike.

Xhensila shfaqet shumë e dashuruar teksa përqafon Besin, i cili e puth në faqe. Të dy janë kombinuar me njëri-tjetrin pasi janë veshur me xhins. Xhensila duket mjaft e vogël në këtë foto dhe natyrale, ndërsa Besi nuk mbetet pas.

Këngëtarja shqiptare është në javët e fundit të pritjes së ëmbël dhe shumë shpejt do të bëhet nënë për herë të parë.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.