10 modelet më të paguarat.

10 modelet më të paguarat.

Si një industri gjigande për të bërë para, dizajnerat e modës fitojnë shuma marramendëse nga veshjet që krijojnë, po kështu edhe njerëzit që modelojnë për ta. Forbs nxori listën e modeleve më të paguara në botë. Vetëm nëpërmjet...

Rihanna befason përsëri!

Rihanna befason përsëri!

Rihanna po hyn edhe më tepër në botën e të bukurës, duke lançuar parfumin e saj të tretë, Riri by Rihanna. Postimi i gocës së keqe, në Instagram, zbuloj dhe imazhin e reklamës së parë. Ajo duket e...

Për Bjonde si Orinda….

Për Bjonde si Orinda….

Ngjyrat e ёmbla dhe tё lehta, si roza, e bardha, ngjyra e pjeshkёs por jo shumё e fortё rekomandohen pёr vajzat qё kanё flokёt dhe tiparet si tё kёngёtares Orinda Huta. Historikisht, Ori ka tёrhequr vёmendje pёr paraqitjen...

Jennifer Lopez me “look” të ri!

Jennifer Lopez me “look” të ri!

Jennifer Lopez, i ka lënë të gjithë gojë-hapur me lookun e saj të ri. Flokët e gjata të J.Lo, kanë përfunduar në duart e parukierit të saj. Këngëtarja që është unike me look-un e saj, ka guxuar të...

Bëhuni romantike me gërsheta.

Bëhuni romantike me gërsheta.

Gёrshetat, janё shumё trend por mbi tё gjitha praktike nё kёto ditё tё nxehta. Modelet e propozuara, mund ti krijoni pёr okazione tё ndryshme, duke filluar nga kafet e paradites deri nё mbrёmje e nxehta nё klubet verore,...

Faqe 379 nga 379 1 378 379


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit
Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë