Etiketë: DKNY

Limited edition.

Limited edition.

Energjia dhe intensiteti i nxehtësisë së verës ka bërë që Donna Karan të hedhë në treg një fragrancë të re, ...Buletin

Më shumë në email

Te Fundit
Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë