Horoskopi ditor: 4 tetor 2023

Horoskopi ditor: 4 tetor 2023

Dashi:Kjo është një kohë kulmore për ju, dhe ju mund të ndiheni sikur bota juaj po zhytet. Ju mund të përpiqeni dëshpërimisht ta mbani gurthemelin në vend në mënyrë që e gjithë struktura të mos bjerë. Në një...

Horoskopi ditor: 3 tetor 2023

Horoskopi ditor: 3 tetor 2023

Dashi: Disa fqinjë të rinj magjepsës mund të vendosen brenda. Ata mund të jenë në drejtësi, arsim ose udhëtim, mund të jenë nga një vend i huaj - ose mund të jenë të dyja. Një mik mund t'ju...

Horoskopi ditor: 24 shtator 2023

Horoskopi ditor: 2 tetor 2023

Dashi: Imagjinata dhe zgjuarsia e shtuar mund të sjellin ide të reja për të përparuar në para dhe çështje biznesi. Informacioni praktik i marrë nga burime të jashtme bashkohet me njohuri për të sjellë informacion të dobishëm në...

Horoskopi ditor: 24 shtator 2023

Horoskopi ditor: 1 tetor 2023

Dashi: Merrni kontrollin e vendimeve tuaja sot. Njerëzit mund t'ju thonë se çfarë drejtimi të merrni dhe cila zgjedhje është më e mira për ju, por në fund të fundit ju jeni ai që e dini më mirë....

Horoskopi ditor: 30 korrik 2023

Horoskopi ditor: 29 Shtator 2023

Dashi Gjatë kësaj dite do ju rikthehet buzëqeshja sepse do jene financat ato që do kenë përmirësime të mëdha. Nëse keni një lidhje do i keni shumë të qarta mendimet dhe do dini si ta mbani partnerin përherë...

Horoskopi ditor: 30 korrik 2023

Horoskopi ditor: 28 Shtator 2023

Dashi Dita e sotme do jetë plot diell dhe ngjyra. Plutoni do ua zbukurojë çdo çast. Për ju që keni një lidhje ndikimi i yjeve do jetë goxha i mirë, kështu që në çdo moment do përjetoni emocione...

Horoskopi ditor: 20 shtator 2023

Horoskopi ditor: 23 shtator 2023

Dashi: Jeni të interesuar për video apo lojëra kompjuterike? Nëse jo, Dashi, mund të jetë dikush afër jush, sepse të gjitha shenjat tregojnë se mund të kaloni shumë kohë tani në shoqërinë e miqve duke u argëtuar me...

Horoskopi ditor: 14 gusht 2023

Horoskopi ditor: 22 Shtator 2023

Dashi Atmosfera rreth punës është ngadalësuar për një çast, duke ju dhënë kohë për të kapur grupet e listave të detyrave që janë krijuar në tryezën tuaj. Një mal është formuar, por mos u shqetësoni. Ju do ta...

Horoskopi ditor: 14 gusht 2023

Horoskopi ditor: 21 shtator 2023

Dashi Dita e sotme do jetë shumë e favorshme për dashurinë. Pjesa më madhe e çifteve do përjetojnë momente të këndshme dhe bashkëpunimi do arrijë majat. Beqarët do jenë më e entuziastë dhe do tregohen të hapur ndaj...

Horoskopi ditor: 20 shtator 2023

Horoskopi ditor: 20 shtator 2023

Dashi: Sot është një ditë në të cilën duhet të përdorni logjikën. Mund të merrni një letër ose telefonatë shqetësuese dhe të papritur, ndoshta me para. Personi që komunikon me ju ndoshta po vepron nën një ide të gabuar,...

Horoskopi ditor: 19 shtator 2023

Horoskopi ditor: 19 shtator 2023

Dashi: Një mik mund të ketë disa ide skandaloze, të papërshtatshme për të fituar para, Dashi. Pavarësisht se çfarë përfshijnë, ju ndoshta do të filloni duke dëgjuar vetëm për të qenë të sjellshëm dhe më pas do të përfundoni...

Horoskopi ditor: 18 shtator 2023

Horoskopi ditor: 18 shtator 2023

Dashi: Ju mund të jeni në një bllokim financiar tani, Dashi. Stresi i situatës ju bën të mendoni për disa zgjidhje radikale. A do të përfitonte vërtet familja juaj nëse do të merrnit një punë të dytë? Besojuni një...

Faqe 1 nga 202 1 2 202
Te Fundit