iconstyle.al > Celebrity > Nuk ka më dyshime: Eni dhe Genci sapo konfirmuan lidhjen e tyre

Nuk ka më dyshime: Eni dhe Genci sapo konfirmuan lidhjen e tyre

Dy këngëtarët e njohur Genc Prelvukaj dhe Eni Koçi prej gati 1 viti po përfliten për një lidhje dashurie mes tyre. Megjithatë dyshja nuk e ka  konfirmuar asnjëherë që janë të dashur duke thënë që janë vetëm miq dhe kolegë të mirë.

Por mesa duket çifti i njohur ka vendosur ta konfirmojë lidhjen ditën e sotme, pasi që të dy këngëtarët kanë postuar foto dhe video nga i njëjti vend ku ndodhen me pushime.

Ka qënë Eni e para që ka publikuar imazhe nga liqeni mbi të cilin po lundrojnë e më pas edhe Genci ka postuar video nga po i njëjti vend.

Mesa duket çifti ka vendosur të mos flasë publikisht për lidhjen intime, por detajet e shumta na kanë lënë të kuptojmë se Eni dhe Genci janë më shumë se thjesht miq.

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.