iconstyle.al > Celebrity > Në pritje të emisionit të ri, Turjan Hysko zbulon pamjet e studios së re

Në pritje të emisionit të ri, Turjan Hysko zbulon pamjet e studios së re

Moderatori i njohur Turjan Hysko vetëm para pak ditësh konfirmoi se sezoni i ri televiziv nuk do ta gjejë në ekranin e “Vizion Plus”, por në “Klan Plus”.

Pas kësaj ai nuk ka hezituar të postojë edhe imazhe nga studio e re televizive në të cilën ka filluar të punojë.

Në videon e postuar sot në Instastory Turi ka shkruar vetëm “Së shpejti” duke lënë të kuptohet se po punon për programin e ri që pritet të drejtojë.

Studio e tij e re duket gjigande dhe pse ai është përpjekur të zbulojë sa më pak duke e lëvizur kamerën me shpejtësi.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.