iconstyle.al > Celebrity > “Modele nudo me atlete”, Kanye West promovon “Supermoon Yeezy” frymëzuar nga Kim Kardashian

“Modele nudo me atlete”, Kanye West promovon “Supermoon Yeezy” frymëzuar nga Kim Kardashian

Kanye West vendosi të shuajë kureshtjen fansave për koleksionin e tij më të ri “Supermoon Yeezy” dhe mesa duket i dedikohet tërësisht bashkëshortes së tij Kim Kardashian. Reperi postoi disa foto të modeleve me atletet më të reja Yeezy dhe shumë prej modeleve ishin kopje identike të yjeve të “Keepin Up With the Kardashians”.

 

Në një foto shfaqet modelja “binjake” e Kim, e cila mban veshur vetëm një palë atlete dhe çorape.

#SUPERMOON

A post shared by Eli Russell Linnetz (@elirusselllinnetz) on

Ndërsa në foton e rradhës tregohet dy modele topless që përqafojnë njëra-tjetrën dhe flokët e tyre janë inspiruar nga flokët akull të Kim, që janë të preferuarat e Kanye West.

Gjithsesi, Kanye është frymëzuar edhe nga anëtarët e tjerë të familjes. Modelja që ngjan si Kourtney Kardashian, shfaqet duke promovuar atletet “Yeezy” që priten të bëjnë xhiron e botës.

Ndërkohë që Kim Kardashian ka promovuar koleksionin e ri të veshjeve të bashkëshortit të saj, Kanye West, jashtë zyrave të familjes në Kaliforni. Ajo u shfaq e veshur me tri veshje të ndryshme duke i bërë reklamën më të mirë koleksionit të bashkëshortit të saj.

 

Burimi: Enews

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.