Historia e bikinit

Historia e bikinit

1913 Trembëdhjetë vjet pasi gratë janë lejuar të konkurrojnë në Olimpiadë, Carl Janzten prezanton dy- copë kostum banje për të rritur dhe më shumë performancën e tyre. Janë vetëm pantallona të shkurtra dhe një T-shirt, të shtrënguara pas...

Të gjithë me thekë!

Të gjithë me thekë!

Thekët apo fijet ishin suksesi më i madh i 2015-ës. Ne pamë thekë në “Ralph Lauren Polo”, “Mara Hoffma”, të “Proenza Schoulter” apo si një rapsodi bohemiane të pantallonave dhe xhaketave të “Emilio Puccit”. Edhe pse thekët mund...

Buzë detit më bikinin e duhur!

Buzë detit më bikinin e duhur!

Verë, det dhe shumë dëshirë për liri. Janë të shumta propozimet për tendencat e rrobave të banjos për verën e 2015. Kalohet nga bikinit në formë trekëndëshe, shumëngjyrëshe në ato të thjeshtat por shumë sensuale. Duke u frymëzuar...

Anxhelina tregon linjat e saj perfekte

Anxhelina tregon linjat e saj perfekte

Vajza e këngëtares Albërie Hadërgjonaj, Anxhelina provokon me disa foto shumë sensuale. E shpërngulur prej disa vitesh në Amerikë për studime, Anxhelina është larguar nga Shqipëria por me sa duket edhe nga kënga. U bë shumë kohë që...

E kuqja e Rudinës!

E kuqja e Rudinës!

Moderatorja e mirënjohur e ekraneve shqiptare Rudina Magjistari, dashuron ngjyrën e kuqe. Kjo vihet re nga fotot e saj te publikuara në facebook, në të cilat vihet re lehtësisht ngjyra e kuqe. Jo vetëm në veshje por edhe...

Faqe 290 nga 290 1 289 290


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit