Gati për fundjavë!!

Gati për fundjavë!!

Vera është e gjitha për festivalet. Pas festivalit “ Turtle Fest” i cili u zhvillua në Jug, këtë fundjavë kemi Soundwave. Po si duhet të vishemi që të përshtatemi me festivalin dhe temperaturat e larta? Provoni një nga këto...

Udhëzues për veshje festivali

Udhëzues për veshje festivali

Në këtë fazë të lojës, “ Moda për Festivale”, ka filluar të bëhet trend masiv. Të gjithë po flasin .. Ok, normale do postojmë foto në “Instagram” dhe “Snapchat” dhe do na shohin të gjithë. Ajo që dukej...

Limited Edition

Limited Edition

Në bashkëpunim me " END Clothing", themeluesi i " Filling Pieces", Guillaume Philibert, dizenjoi 6 modele speciale. Handmade në Portugali, me një tonalitet të të kuqes vullkanike, vjen e limituar në 50 copë per çdo dizajn. "En’s Wear...

ICON Style; ju nuk bëni dot pa to.

ICON Style; ju nuk bëni dot pa to.

Aksesorët janë individuale, por janë ato që plotësojnë veshjen dhe pamjen. Body chain janë ato që janë tendenca pasi janë përdorur nga Rihanna, Beyonce, Jennifer Aniston apo Lady Gaga. Është një aksesorë shumë i bukur dhe unë ju...

Koha ecën dhe trendet ndryshojnë.

Koha ecën dhe trendet ndryshojnë.

Me ndryshimin e modës dita ditës, mbajtja e trendeve mund të jetë e vështirë. Duke bërë që çdo ditë të ketë diçka të re në trend dhe ajo që menduam që ishte " Cool", papritmas del jashtë trendit....

Francezët e bëjnë më mirë….

Francezët e bëjnë më mirë….

Francezët kanë lindur bashkë me sensin e stilit. Është shumë e vështirë për t’u identifikuar pa e vrarë fare mendjen se si do duken apo si do ngjajnë tek të tjerët. Stili francez është i vështirë, po jo...

Xhinsi i bardhë; ideal për verën.

Xhinsi i bardhë; ideal për verën.

Pёr vite me radhё xhinsi i bardhё ёshtё konsideruar tabu nё sallonet e modёs, ashtu si kёpucёt e bardha apo xhaketat xhins tё bardha, si nё vitet 80-të. Ja pra dhe kthimi i tyre tashmё ёshtё njё fakt!...

Faqe 289 nga 291 1 288 289 290 291


Buletin

Më shumë në email

Te Fundit