iconstyle.al > Celebrity > Klaudia Pepa bën spakatën në mes të supermarketit! Fytyra e habitur e blerësve, nuk duhet humbur! (Video)

Klaudia Pepa bën spakatën në mes të supermarketit! Fytyra e habitur e blerësve, nuk duhet humbur! (Video)

Shpirti i artistit i buron nga shpirti! Ndaj nuk ka rëndësi se ku ndodhet, Klaudia Pepa do të shfaq gjithmonë talentin e saj me koreografitë e mrekullueshme. Së fundmi, balerina profesioniste ka publikuar në profilin e saj në “Instagram”,  një video ku shfaqet në supermarket. Dhe “voila” ja hodhët stresit të kësaj vere.

Mirëpo ndryshe nga personat e tjerë që e përdorin karrocën për të bërë pazar, Klaudia e përdor si pjesë të koreografisë. Balerina vendos këmbën tek karroca dhe bën sparkatën, e pikërisht në këtë pozicion nis të mbledhë produktet që i duhen. Sigurisht që edhe nëse ne do të shihnim një skenë të tillë, do të ishim po aq të habitur sa edhe vajza në video.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.