iconstyle.al > Celebrity > Garë për sezonin e ri televiziv! “Top Channel” rrëmben nga “Vizion Plus”, moderatoren e tyre besnike!

Garë për sezonin e ri televiziv! “Top Channel” rrëmben nga “Vizion Plus”, moderatoren e tyre besnike!

Turjan Hysko braktisi televizionin “Vizion Plus”, e duket se pas tij edhe moderatorja besnike e këtij televizioni ka vendosur të bëjë të njëjtën gjë. Bëhet fjalë për moderatoren Anila Çela Teliti, e cila aktualisht  drejton emisionin “Vizioni i Pasdites” në “Vizion Plus”.

Burime pranë “Blitz.al” kanë konfirmuar se Anilës do i besohet emisioni i pasdites në televizionin “Top Channel”, që aktualisht drejohet nga Juli Kristafi.

Edhe në sezonin e kaluar televiziv, Anila pati të njëjtën ofertë nga “Top Channel”, por moderatorja e ëmbël e ekranit  vendosi ta refuzoj dhe të qëndrojë besnike ndaj “Vizion Plus”, aty ku nisi edhe karriera e saj televizive. Gjatë sezonit televiziv 2017-2018, Anilës nuk iu besua vetëm moderimi i “Vizioni i Pasdites”, por ishte edhe autore e programit.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.