iconstyle.al > Celebrity > Florjan Binaj braktis aktrimin për moderimin! Ekrani ku do e shohim nuk është “Top Channel”

Florjan Binaj braktis aktrimin për moderimin! Ekrani ku do e shohim nuk është “Top Channel”

Harrojeni për pak kohë, Florjan Binaj në rolin e aktorit, pasi ai ka vendosur të sfidojë veten në një tjetër drejtim.

 

Çifti i Lumtur-Dashnori aktor😂

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Flori do të zhvendoset në ekranin e “TVSH”, ku së bashku me moderatoren Hygerta Sako dhe modelen Erjona Sulejmani do të shfaqen çdo mbrëmje për të moderuar emisionin që i dedikohet Kampionatit Botëror të Futbollit.

Sipas “Blitz.al”, ky emision nuk do ta largojë Florin nga “Portokalli”, pasi është një projekt i momentit me një kontratë me afat të përcaktuar.

Po po po po po po po po…😎

A post shared by FLORJAN (@florjanbinaj) on

Emisioni nis ditën e nesërme dhe do t’i dedikohet tërësisht komenteve të ndeshjeve kryesore të Kampionatit Botëror të Futbollit,  që në shumicën e rasteve janë ato të orës 21:00.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.