iconstyle.al > Celebrity > E lidhur me Eminem? Nicky Minaj tregon se për të parën herë në 20 vjet ndihet e fuqishme

E lidhur me Eminem? Nicky Minaj tregon se për të parën herë në 20 vjet ndihet e fuqishme

“Për të parën herë pas 20 vitesh, Nicky Minaj po fle e vetme në shtrat.” Kështu është shprehur këngëtarja e hitit “Anaconda” në një intervistë për revistën “Elle Magazine”.

Nicky tregoi se nga mosha 15 vjeç deri në vjeshtën e vitit që lam pas, ajo ka qënë në lidhje serioze me të dashurit e saj dhe tashmë që po përjeton beqarinë, ndjehet shumë e fuqishme dhe është fokusuar në karrierën e saj.

“Gjashtë muajt e fundit kanë qënë një ndikim i madh në jetën time dhe në karrierë. Kisha qënë në gjumë për tetë vjet” – tregoi  Nicky Minaj, pas ndarjes nga Meek Mill.

Reperja u përfol pak kohë më pare se ishte e lidhur me Eminem, pas deklaratave ngacmuese në rrjetet sociale.  Kur Nicki shpërndau këngën e saj të fundit fansat e pyetën nëse ishte e lidhur me Eminem dhe ajo iu përgjigj ‘Po’.

Eminem hyri në këtë bisedë duke u përgjigjur: “Ti e di që është e vërtetë.” Kjo bëri që Minaj ti kthente koment reperit: “Zemër, mendova se do ta mbanim të fshehtë derisa të martoheshim. Do flasim bashkë kur të kthehem në shtëpi.”

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.