iconstyle.al > Celebrity > Alketa Vejsiu mahnit nga shtrati: U bën dedikimin e ëmbël fëmijëve

Alketa Vejsiu mahnit nga shtrati: U bën dedikimin e ëmbël fëmijëve

Moderatorja e njohur shqiptare, Alketa Vejsiu vijon të mahnitë me setin e fotove nga shtrati.

Ajo i la pa fjalë fansat të premten, me postimet në Instagram, ku për herë të parë e zhveshur ekspozonte figurën e saj sensuale nga shtrati.

Ndërsa fotoja që ka publikuar sot ka qenë një dedikim për fëmijët e saj, të cilët nuk i ekspozon shpesh në rrjetet sociale:

“I vetmja zile e mëngjesit që nuk më shqetëson, është buzëqeshja e fëmijëve të mi”!

Moderatorja shfaqet e shtrirë në shtrat në foton bardhezi dhe e mbuluar vetëm me një çarçaf.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.