iconstyle.al > Aktualitet > Xhaxhai vret nipin me armë, motra e viktimës i bën dedikimin e pabesueshëm

Xhaxhai vret nipin me armë, motra e viktimës i bën dedikimin e pabesueshëm

Një 14-vjeçar është vrarë aksidentalisht nga xhaxhai i tij në Mushtisht të Kosovës.

Tragjedia ndodhi në familjen Sopaj, ku i mituri u vra gjatë një feste familjare. Xhaxhai i tij kishte shtënë me armë duke plagosur veten dhe nipin 14-vjeçar.

Por pavarësisht këtij incidenti, motra e djalit që ndërroi jetë, i ka dalë në mbrojtje xhaxhait duke shkruar disa fjalë prekëse për të në Facebook.

 “Xhaxhi pa marrë parasysh se çka flasin njerëzit, ti për ne je njeriu më i dashur mund të them, që edhe e zëvendëson vendin e prindit. Gjithçka ndodhi pa dëshirën tënde. Ti si askush tjetër ia plotësove çdo dëshirë që kishte Edi. Të duam shumë xhaxhi!.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.