iconstyle.al > Celebrity > Zbulohet projekti që bëri bashkë Ermalin, Almedën dhe Elvanën!

Zbulohet projekti që bëri bashkë Ermalin, Almedën dhe Elvanën!

Përmese postimeve në rrjetet sociale u bë e ditur se Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Almeda Abazi, Tolgahan Sayisman dhe Elvana Gjata ndodheshin së bashku në Nice të Francës. Fillimisht u dyshua se ata kishin nisur xhirimet për filmin më të ri, që pritet të jetë një projekt i madh ndërkombëtar.

 

Një Nician i ri…

A post shared by Ermal Mamaqi (@ermalmamaqiofficial) on

Mirëpo, Ermali ka zbuluar qëllimin e vëtëm të udhëtimit! Dhe nuk është as më pak e as më shumë sesa koncerti i Divës së muzikës botërore: Beyonce!

 

“Kur vjen puna te Beyonce dhe Jay Z, jemi të gjithë fansa” – shkruan në foton e postuar në “Instagram” Ermal Mamaqi.

 

Came to see MY QUEEN B @beyonce ❤️ #otr #otr2

A post shared by Almeda Sayışman (@almeda92) on

Pas Ermalit, edhe Almeda ka njoftuar se ndodhet në stadiumin “Allianz Riviera” për të parë mbretëreshën e muzikës.

Ndërkohë që Tolga paralajmëron Beyoncen, nëse mund t’i përballojë shqiptarët dhe aktorin turk…

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.