iconstyle.al > Celebrity > Sukses pas suksesi! Era Istrefi nuk ndalet, publikon klipin me skena të nxehta të këngës “Prisoners”

Sukses pas suksesi! Era Istrefi nuk ndalet, publikon klipin me skena të nxehta të këngës “Prisoners”

Pas performancës së saj historike në Moskë për finalen e “Kupës së Botës”, Era Istrefi ka zbuluar surprizën e rradhës. Këngëtarja shqiptare ka publikuar videoklipin e këngës së saj më të re me titull “Prioners”.

Ashtu siç e paralajmëroi më parë në “Instagram”, xhirimet e klipit janë zhvilluar në Xhamajka dhe Era shfaqet në rolin e një vajze të dashuruar dhe hera herës afrohen me djaloshin në klip, më shumë se ç’duhet.

“Jam rritur duke dëgjuar këngë reggae, kështu që kur e dëgjova demon e “Prisoner” të shkruar nga Emily Ëarren dhe Scott Harris, e ndjeva që ishte shumë e përshtatshme për mua, u identifikova me melodinë dhe tekstin e mrekullueshëm. Muzikën reggae fillova ta pëlqej që në moshën 16-vjeçare dhe kjo më bëri që të shkoj në Jamaica për ta xhiruar videoklipin”, ka thënë ajo për faqjen e famshme “Just Jared”.

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.