iconstyle.al > Celebrity > Stresi jep lajmin e mirë: “Do heq dorë nga lëndët narkotike për fëmijën”

Stresi jep lajmin e mirë: “Do heq dorë nga lëndët narkotike për fëmijën”

Postimeve me lëndë narkotike nëpër duar në profilin e Stresit, duket se një ditë do t’u vijë fundi. Reperi shqiptar ka vendosur se do të heqë dorë njëherë e mirë nga lëndët narkotike.

“Kur do e lësh barin” – ishte pyetja e fansave, të cilës Stresi i përgjigjet se në momentin që do të bëhet prind, do të heqë dorë nga veset e këqija.

Duket se dashuria e ka ndryshuar këngëtarin. Së fundmi, ai u fejua me partneren e tij Keisi dhe pritet që së shpejti të kurorëzojnë dashurinë e tyre në martesë.

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.