iconstyle.al > Celebrity > Si reagoi Selena Gomez pas fejesës së Justin Bieber? Kjo foto flet më shumë se 1000 fjalë

Si reagoi Selena Gomez pas fejesës së Justin Bieber? Kjo foto flet më shumë se 1000 fjalë

Javën e kaluar, u përhap me shpejtësi lajmi se Justin Bieber dhe Hailey Baldwin ishin fejuar. Dhe këngëtari i hitit “Sorry” e konfirmoi vetë lajmin në një postim të gjatë romantik për të fejuarën, ku i shprehte dashurinë e tij.

 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

Menjëherë të gjithë ishin sy e veshë sesi do e mirëpriste lajmin ish e dashura e Bieber, Selena Gomez.

Përgjigja: Ajo ka reaguar më së miri, pasi është shumë e rritur dhe mjaft e zënë me jetën e saj.

Selena u fotografua ditën e sotme  në setin e xhirimit për filmin e saj më të ri, ku shfaqej shumë e lumtur dhe pa asnjë shqetësim. Ajo shoqërohej nga aktori kryesor Austin Bulter.

Justin dhe Selena ishin të lidhur në vitin 2010 dhe pak muaj më parë tentuan të riktheni lidhjen, por pa asnjë sukses.

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.