iconstyle.al > Aktualitet > Po ky ç’pati?! Robbie Williams bën gjestin e pahijshëm në mes të ceremonisë hapëse të Botërorit

Po ky ç’pati?! Robbie Williams bën gjestin e pahijshëm në mes të ceremonisë hapëse të Botërorit

Pritja më në fund përfundoi për miliona adhurues të futbollit në mbarë botën ditën e sotme, pasi prej pak minutash, Kampionati Botëror i futbollit zyrtarisht ka ngritur siparin në Rusi.

Evenimenti gjigant i sportit nisi me një ceremoni mbresëlënëse  me 500 kërcimtarë dhe me një performancë fantastike nga këngëtari britanik Robbie Williams, i cili u shoqërua nga sopranoja ruse Aida Garifullina.

Por Williams, i njohur për natyrën e tij çapkëne, nuk i ka lënë shakatë eksplicite edhe në një ceremoni të përmasave të tilla, ç’ka shumë shpejt mund t’i krijojë edhe probleme.

Në mes të performancës së tij, artisti i njohur ka përshkuar stadiumin Luzhniki dhe teksa ka qëndruar para një kamere, ka treguar gishtin e mesit për sytë e miliona shikuesëve në të gjithë botën.

Për këtë gjest të pahijshëm, Williams ende nuk ka dhënë asnjë shpjegim. Ndiqni videon që po bën xhiron e botës.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.