iconstyle.al > Celebrity > Oriola Marashi rikthehet më e flaktë dhe më e vendosur se kurrë për të bërë historinë në Shqipëri

Oriola Marashi rikthehet më e flaktë dhe më e vendosur se kurrë për të bërë historinë në Shqipëri

Oriola Marashi është padyshim një ndër vajzat më seksi në Shqipëri, e cila di si ta tërheqë vëmendjen rreth saj: një video me kolegët repistë, duke dredhur hashash, apo super e nxehtë buzë detit dhe “Voila” të gjithë sytë janë tek ajo.

The birth of Venus

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi) on

Dhe sot Oriola është rikthyer në rrjetet sociale me një mesazh për të gjithë ata që vendosin në mëdyshje suksesin e saj. Ish-modelja e “Icon Agency” shfaqet e veshur me një fustan të zi, tejet sensuale buzë detit. Në setin e ri fotografik Oriola vjen në rolin e një sirene.

“Duke bërë histori në modelingun shqiptar” – shkruan Oriola duke i bërë diss kolegeve, që ndoshta çojnë ndërmend se janë më të mira se ajo.

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.