iconstyle.al > Celebrity > Nga avioni privat, në jahtin luksoz: Elvana Gjata zbulon destinacionin e ri të pushimeve

Nga avioni privat, në jahtin luksoz: Elvana Gjata zbulon destinacionin e ri të pushimeve

Veçse po shijon sukseset e projekteve më të fundit muzikore “Ku vajti” dhe “Mike” , Elvana Gjata duket se po shijon edhe pushime fantastike.

Vetëm para pak ditësh e pamë teksa udhëtonte në Francë me të dashurin në brigjet franceze me helikopter dhe duket se këngëtarja shqiptare nuk do i ndalojë me kaq pushimet e saj.

Vetëm pak orë më parë ajo ka treguar përmes postimeve në Instagram se bashkë me producentin e famshëm Poo Bear dhe bashkëshorten e tij janë nisur me avion privat drejt brigjeve të Italisë.

Brigjet e Amalfit janë destinacioni i radhës ku Elvana po pushon me miqtë e saj amerikanë dhe duket se po argëtohet pa masë në jahtin luksoz ku po qëndrojnë.

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.