iconstyle.al > Celebrity > Nga Armina tek Enca: Ja sa të gjata janë bukuroshet e showbizzit

Nga Armina tek Enca: Ja sa të gjata janë bukuroshet e showbizzit

Është shumë e vështirë të kuptosh nga ekrani i televizorit, sesa të gjata janë realisht bukuroshet shqiptare. Gjithashtu me truket e fotografisë në “Instagram” të deshifrosh gjatësinë e tyre është një mision më vete. Ndaj këtë artikull, do t’ia dedikojmë gjatësisë së të famshmeve shqiptare. Kështu që lexoni me kujdes se me cilin personazh ndani të njëjtën gjatësi.

Enca Haxhia

Kënëgtarja e hitit “Dua” është ndër vajzat më të komentuara, për shkak të formave të saj fizike. Në të vërtetë, Enca është 1,69 cm e gjatë.

Armina Mevlani

Blogerja Armina Mevlani shfaqet në profilin e saj në “Instagram”, gjithmonë e kuruar dhe në linja perfekte. Armina është 1.68 cm e gjatë.

Anxhelina Hadërgjonaj

Anxhelina është një ndër këngëtaret më të dashura shqiptare, e cila prej disa kohësh është zhvendosur në Amerikë. Këngëtarja është  1.71 cm e gjatë.

Eni Koçi

Mjaftojmë të kujtojmë intervistën e saj në “Xing me Ermalin”, për të vërtetuar se Eni Koçi është shumë e gjatë. Këngëtarja  është 1.80 cm, gjatësi që edhe modelet e kanë zili.

Morena Taraku

 

🐟

A post shared by K I N G M T (@morenataraku) on

Këngëtarja e hitit “Femrat” shfaq këmbët e gjata në çdo foto & video seksi në profilin e saj në “Instagram”. Edhe s’ka faj, kur je e gjatë 1.78 cm përse mos t’i ekspozosh.

Arjola Shehu

Arjola Shehu lë gjithmonë në hije të ftuarit e saj,  me gjatësinë. Moderatorja shqiptare është 1.81 cm e gjatë.

Almeda Abazi

Edhe përse ndodhet me pushime me bashkëshortin e saj Tolgahan Sayisman, Almeda Abazi i është përgjigjur pyetjeve të fansave ku ka zbulur edhe gjatësinë. Bukuroshja shqiptare tregoi se ishte 1.74 cm e gjatë.

Aurela Hoxha

Modelja e njohur Aurela Hoxha shfaqet gjithmonë e kuruar në çdo foto të postuar në profilin e saj në “Instagram”. Modelja nuk e ka aspak kompleks të tregojë në çdo moment gjatësinë e saj, është fiks 1.72 e gjatë.

Oriola Marashi

Të gjithë skeptikët në “Instagramin” e Oriola Marashit e akuzojnë se modelja përdor fotoshop për të zgjatur këmbët. Mirëpo ish-modelja e “Icon Agency” nuk lë asnjë koment pa i kthyer përgjigje, se ajo është “1.83 të vogla”.

Rezarta Shkurta

Këngëtarja Rezarta Shkurta, dikur Miss Durrësi, është jo pak, por 1.77 m e gjatë.

Jona Spahiu

Mopderatorja Jona Spahiu, e cila momentalishyt është në pritje të ëmbël, së fundmi ka zbuluar se është 1.71 m e gjatë.

Big Mama

Për shkak të formave të saj të kolme dikur, shumëkujt mund t mos i ketë rënë në sy gjatësia e Big Mamës, por këngëtarja qenka fiks 1.78 m e gjatë.

Iconstyle.al

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti, etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: https://itunes.apple.com/gb/app/iconstyle/id1404396029?mt=8 
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electral.iconstyle

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.