ICONstyle > Celebrity > Natalie Portman: Paguhesha 3 herë më pak se Ashton Kutcher në të njëjtin film

Natalie Portman: Paguhesha 3 herë më pak se Ashton Kutcher në të njëjtin film

Aktorja e njohur Natalie Portman është paguar tre herë më pak se kolegu i saj, Ashton Kutcher, në filmin “Strings attached”. Bukuroshja 35-vjeçare ka bërë deklaratën tronditëse në intervistën e numrit të shkurtit të revistës Marie Claire UK.

Fituesja e Oskarit pranon se ajo do të kishte qenë shumë e mërzitur për këtë disbalancë të pagesës për komedinë romantike të vitit 2011, edhe pse ishte e vështirë të ankohej duke qenë se paga e saj ishte vërtetë e lartë.
3c065dab00000578-0-image-m-13_1484073063323
Ajo e pranoi: “Ashton Kutcher është paguar tre herë më shumë se unë në “Strings attached”. Nuk isha aq e mërzitur sa duhet të kisha qenë. Dua të them se unë paguhesha shumë, kështu që ishte e vështirë të ankohesha, edhe pse pabarazia është e çmendur”.

3bf764da00000578-0-image-m-12_1484072994723

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.