ICONstyle > Bukuri > Beauty and Celebrity > Rikthimi i Kim Kardashian. Ja veshjet më të mira të javës (FOTO)

Rikthimi i Kim Kardashian. Ja veshjet më të mira të javës (FOTO)

Ka vetëm pak ditë që Kim Kardashian i është rikthyer jetës së saj normale të rrjeteve sociale dhe daljeve shoqërore. Ajo ka publikuar edhe foton e parë në rrjetet sociale, një foto me nënën e saj.

Pas grabitjes në Paris, gjatë javës së modës, dhe më pas shtrimit në spital të bashkëshortit të saj, reperit Kanye West, Kim duket se e ka marrë veten plotësisht dhe është rikthyer për të vazhduar jetën si një influencuese mode. Më poshtë mund të shihni veshjet më të mira të javës:

1.

kim-kardashian-ripped-jeans

2.

3c064bbb00000578-4105144-image-a-1_1484070173045

3.

kim-k

4.

kim

5.

3C0F41FE00000578-4111310-image-m-59_1484175671041

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.