iconstyle.al > Celebrity > Mjeshtre e transformimit: Jonida Maliqi ndryshon sërish pamje dhe duket YLL

Mjeshtre e transformimit: Jonida Maliqi ndryshon sërish pamje dhe duket YLL

Jonida Maliqi nuk ndalet së eksperimentuari me flokët. Disa javë më parë, këngëtarja hoqi dorë nga flokët e zeza dhe u shfaq me një pamje të re të ëmbël. Jonida kishte vendosur të kthehej bjonde dhe fansat e adhuruan këtë ndryshim të saj.

 

As free as the wind… @giorgia_e_johns_albania @edvinameta

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

Mirëpo duket se aq e pati dhe bjondllëku!

Ditën e sotme, Jonida zbuloi se ngjyra që e identifikon më mirë, është ngjyra e zezë, pasi i përshtatet më shumë flokëve natyral. Me flokët e zinj, në një postim në “Instagram” ajo konfirmon se është rikthyer në identitet!

 

My Self My Hair My Business Rikthim ne identitet 🖤@emmastyling

A post shared by JONIDA MALIQI (@jonidamaliqi) on

“Unë, flokët e mi dhe puna ime. Rikthim në identitet” – shkruan krahas videos së postuar në “Instagram” Jonida Maliqi.

Me pak fjalë, Jonida Maliqi është një kameleon i vërtetë, që ka fatin të duket YLL me çdo model flokësh! Ju cila Jonidë ju pëlqen më shumë, ajo brune apo bjonde?

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.