iconstyle.al > Celebrity > Kimia mes Eugent Bushpepës dhe Eleni Foureira, shkak për xhelozinë e partneres së tij?

Kimia mes Eugent Bushpepës dhe Eleni Foureira, shkak për xhelozinë e partneres së tij?

Eugent Bushpepa zgjodhi që në rrugëtimin e tij në Eurovision 2018, të mbante pranë edhe partneren e tij të zemrës Andian, me të cilën janë mëse të dashururar prej gjashtë vitesh. Eugenti do të jetë i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin “Top Show”, ku do të rrëfej emocionet që përjetoi gjatë finales.

Në promon e emisionit shikojmë se atij i është drejtuar edhe një pyetje për partneren e tij dhe këngëtaren me origjinë shqiptare Eleni Fourierën. Eugenti dhe Eleni kanë treguar nëpërmjet disa fotografive se krijuan miqësi shumë të mirë me njëri-tjetrin gjatë pjesëmarrjes në ‘Eurovison 2018’.  Por a është bërë xheloze Andia? “Aspak, madje u bënë shoqe” – përgjigjet Eugenti.

Andia dhe Eugenti kanë gjashtë vite të lidhur. Andia nuk është pjesë e botës së muzikës, ndaj çdo këshillë e saj është shumë e vlefshme për Eugentin, pasi ajo e sheh me syrin e publikut, është shprehur Eugenti më herët.

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.