iconstyle.al > Celebrity > Këngëtarja shqiptare është aq e zënë saqë nuk ka kohë të depilohet (FOTO)

Këngëtarja shqiptare është aq e zënë saqë nuk ka kohë të depilohet (FOTO)

Ajo na ka bërë të gjithë krenarë me suksesin e saj në botë. Zëri i saj i veçantë dhe puna e vazhdueshme e saj e ka shndërruar në një yll ndërkombëtar që adhurohet nga të gjithë.

Rita Ora është këngëtarja me origjinë shqiptare që çdo ditë me performancat dhe me veshjet e saj përbën lajm në mediat rozë. Ditën e diel bukuroshja kosovare ishte e ftuar në Kaliforni në ceremoninë e çmimeve “iHeartRadio”. Para se të shkonte në Kaliforni, Rita ishte në Dubai dhe i është dashur të bëjë 16 orë udhëtim për të shkuar në kohë në eventin ku ishte e ftuar.

Axhenda e saj e ngjeshur e ka bërë këngëtaren që të mos ketë kohë të depilojë as këmbët. Tashmë shtëpia e saj është bërë avioni dhe ajo gjatë gjithë kohës është në udhëtim për të shkuar në koncertet dhe eventet në të katër anët e botës.

Rita ka postuar një foto në “Instagram” teksa ndodhet në vaskë e veshur gati për në ceremoninë e çmimeve “iHeartRadio” dhe shfaqet duke depiluar këmbët.

“Pas fluturimit prej 16 orësh nga Dubai, arrita për çmimet ‘iHeartRadio’ në kohë të mjaftueshme për të depiluar këmbët”, shkruan Rita në postimin e saj në “Instagram”.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.