iconstyle.al > Horoskopi > Horoskopi Mujor

Dashi Çdo situatë që jetoni ju është e përkohshme, por ju jeni të shqetësuar, sikur jeni duke pritur një ndryshim krejt të papritur në jetën tuaj. Ose ndoshta jeni ju vetë që e dëshironi diçka të tillë. Kjo vlen…

Dashi Po vjen pranvera, stina më e mirë për shenjën tuaj. Nuk përjashtohet mundësia që disa projekte të marrin udhë pikërisht këto ditë. Nëse bëhet fjalë për ndonjë vend të ri pune,  mund të mos jetë afatgjatë. Mund t’u…

Dashi Muaji shkurt për të lindurit në shenjën e Dashit paraqitet mjaft i favorshëm për shkak të pozicionimit të planetëve. Marsi merr rol protagonist dhe fuqizon shumë ndikimin e tij rreth datës 9, duke u ardhur në ndihmë atyre…

Dashi Muaj shumë i lumtur ka për të qenë ky për të gjithë. Do jeni gati të bëni edhe surpriza të jashtëzakonshme për personat më të dashur në mënyrë që emocionet të shumohen. Të dashuruarit mund të kenë vetëm…

Dashi Yjet do të tregohen shumë bujarë me ju këtë fundvit. Venusi dhe Mërkuri janë në favorin tuaj, por edhe Dielli po ashtu është shumë aktiv. Keni arritur në një fazë kur mund të thoni me plot gojë: “Po,…

Dashi Marsi nuk do të jetë në favorin tuaj kur të vijë puna për të treguar se cili është roli  juaj në mjedisin profesional apo për t’u mbyllur gojën disa personave që i keni konkurrentë. Nuk do t’i duroni…

Dashi Nëse do të krahasojmë lodhjen dhe ankthin që keni kaluar gjatë muajit korrik dhe gusht, kjo periudhë do të jetë shumë herë më e lehtë për ju. Kini kujdes ndaj propozimeve të reja që do t’ju ofrohen. Në…

Dashi Ditët e para të muajit paraqesin një panoramë pozitive yjore për të lindurit në shenjën e dashit. Yjet stimulojnë idetë e reja, sidomos për personat që punojnë të pavarur dhe do të arrijnë kënaqësi të mëdha profesionale. Një…

Dashi Ditët e para të muajit paraqesin një panoramë pozitive yjore për të lindurit në shenjën e Dashit. Yjet stimulojnë idetë e reja, sidomos për personat që punojnë të pavarur dhe do të arrijnë kënaqësi të mëdha profesionale. Një…

Dashi Muaji korrik do të nisë me pakënaqësitë e qershorit dhe me konfuzionin e muajve të fundit. Pjesa më e madhe e të lindurve në shenjën e Dashit do të ndihen të nervozuar dhe të zemëruar për arsye që…

Dashi Jeni gjithnjë e më afër synimeve tuaja. Nëse keni pasur probleme në aspektin profesional, dy muajt e ardhshëm do të ktheheni sërish në qendër të vëmendjes, por këtë herë si triumfues. E megjithatë, dhjetë ditët e fundit të…