iconstyle.al > Celebrity > Harrojeni Blunt dhe Real 1! Grupi ndryshon emrin, ja si do të quhet (VIDEO)

Harrojeni Blunt dhe Real 1! Grupi ndryshon emrin, ja si do të quhet (VIDEO)

Blunt dhe Real 1 janë shndërruar në dy ndër reperat më të përfolur të momentit, sidomos pas sherrit që patën me kolegët e tyre nga Kosova.

 

Ata janë tepër aktivë në rrjetet sociale dhe mbajnë kontakt të vazhdueshëm me fansat e tyre duke i njohur me çdo detaj të jetës së tyre private dhe artistike. Së fundmi dy reperat e njohur kanë vendosur të ndryshojnë emrin e tyre artistik.

Nëpërmjet një video të postuar nga Real 1 në Instastory, ai bëri të ditur se nuk do të quhen më Blunt dhe Real, por “Shaolin gang”. Nëpërmjet kësaj video, reperi zbuloi se ditën e sotme do të publikohet edhe videoklipi i tyre i ri me pamje eksplicite.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.