iconstyle.al > Celebrity > Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë! Vjen në jetë Blodin Brooklyn

Futbollisti shqiptar bëhet baba për herë të parë! Vjen në jetë Blodin Brooklyn

Ai është ndër rastet kur talenti, përkushtimi, puna e palodhur dhe serioziteti e devotshmëria e bënë të arrijë majat. Bëhet fjalë për futbollistin e kombëtares shqiptare Ansi Agolli, i cili arriti të ishte kapiteni i Kombëtares.

Futbollisti shqiptar është bërë baba për herë të parë ditën e sotme. Në një postim në profilin e tij në “Instagram”, Ansi ndau lajmin e mirë me fansat, ku u shfaq në foto me partneren e tij dhe bebin e porsalindur.

“Mirëserdhe mes nesh biri im. Mami Rea dhe babi Ansi të duan shumë”, – ka shkruar Agolli. Madje ai ka zbuluar dhe emrin e djalit, i cili është shumë i veçantë, Blodin Brooklyn.

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.