iconstyle.al > Celebrity > Florian Agalliu heq mjekrën dhe nëse fërkoni sytë disa herë do e njihni sërish

Florian Agalliu heq mjekrën dhe nëse fërkoni sytë disa herë do e njihni sërish

Moderatori i emisionit “Në shtëpinë tonë” Florian Agalliu ka vendosur të ndryshojë pamjen në ditët e fundit të sezonit televiziv.

Krejt papritur, Flori ka vendosur të heqë dorë nga mjekra, pas një viti.

Po, po! Ai është! Duhet ta pranojmë se Flori me pamjen e re, duket disa vite më i ri dhe shumë i ëmbël.

Mirëpo duket se ai është penduar për këtë vendim. Në një foto ku shfaqet së bashku me vajzën dhe bashkëshorten, ai e ka vizatuar mjekrën!

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.