iconstyle.al > Celebrity > Flet hapur Enca: Ja si e zhduk celulitin nga fotot

Flet hapur Enca: Ja si e zhduk celulitin nga fotot

Enca Haxhia është akuzuar gjithmonë nga fansat se e tepron me përdorimin e fotoshopit në fotot që publikon në rrjetet sociale.

Së fundmi, Enca postoi disa foto provokuese, ku shfaqej në jaht e veshur me mbathje e bluzë në ngjyrë blu dhe mori një lumë akuzash.

 

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Mirëpo e lodhur nga kjo situatë, Enca ka pranuar se ashtu siç çdo vajzë që dëshiron ta shohë veten sa më bukur, edhe ajo përdor një program për të rregulluar fotot.

KUJT PO I HAN?

A post shared by ENCA (@enca) on

Këngëtarja tregon se e ka pranuar veten, ashtu siç ajo është.

Më poshtë lexoni postimin e plotë të Encës në “Instastory”:

“Në rradhë të parë në 2018 quhet facetune, kush përdor fotoshop akoma? Si cdo vajzë tjetër në Instagram postoj fotot ku dukem më mire, pozoj më mirë dhe si cdo vajzë tjetër i rregulloj fotot para se t’i postoj. Ndryshe nga vajzat e tjera që ju njihni, përvec fotove që postoj vetë, postohen me dhjetëra foto dhe video përdite nga evente të ndryshme, në kënde të ndryshme, gjendje të ndryshme, në ndricime të ndryshme, duke kënduar, kërcyer, e djersitur, e lodhur, pa mendje, në qejfin tim etj. Sa nga këto foto bëhen te famshme? Sigurisht jo aq shume ato ku kam dale mirë apo sic jam, sepse portalet dhe mediat nuk fitojne para me titullin ‘Sa bukur duket Enca’. Por ju shihni shpesh të promovohen në menyrë agresive foto të atyre momenteve të tjera, disa prej tyre të edituara për të më bërë të dukem keq dhe e dini cfarë S’me plas fare dhe s’kam pse t’i jap shpjegime askujt. E dua kaq shumë veten sic jam sa nuk e keni idenë. Fakti qe i fus nje blur ndonjë celuliti te vogël apo gjëra te tilla s’do te thotë që se dua veten. Vetem me thoni, kush është ajo që poston foto të keqija të vetes? Por kur me shihni live, të gjithë bini në dashuri me këtë bukuri mahnitëse, e sheh sa shume e dua veten apo jo”.

 

 

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti, etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: https://itunes.apple.com/gb/app/iconstyle/id1404396029?mt=8 
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.electral.iconstyle

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.