E thirri bukurosh/ Fationi flet për Meritonin: Jam i zhgënjyer!

Pas rrëmujës që Meritoni solli në shtëpi mbrëmjen e djeshme, komentet për të kanë qenë të panumërta si brenda shtëpisë por edhe jashtë saj.

Edhe Fationi ka qenë një nga banorët që ka komentuar dhe ndjehet shumë i zhgënjer prej Meritonit për shumë gjëra, jo vetëm për situatën e djeshme.

E teksa një moment Meritoni e kishte thërritur bukurosh Fationin, ky i fundit u shpreh se e ka të pamundur qëndrimin brenda shtëpisë me Meritonin.

Rikujtojmë se të dy konkurrentët nuk kanë patur marrëdhënie të mirë brenda shtëpisë, ku shpesh herë janë përplasur me njeri-tjetrin, në ‘Prime’ dhe jo vetëm.

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Komente

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Shkarko Snapfood dhe fito 10% ulje në porosinë e parë