iconstyle.al > Celebrity > David Beckham, më pranë se kurrë! Me pushime, në brigjet e detit Adriatik

David Beckham, më pranë se kurrë! Me pushime, në brigjet e detit Adriatik

Brooklyn Beckham braktisi universitetin në New York, pasi e mori malli për shtëpinë dhe familjen. Kështu që David dhe Victoria u siguruan që familja e tyre të kalonte pak kohë së bashku, ndaj paketuan valixhet dhe u nisën me pushime në Kroaci.

Ish-futbollisti, 43 vjeç, dukej mjaft në formë, teksa pushonte buzë detit në shoqërinë e bashkëshortes Victoria, 44 vjeç dhe fëmijët e tyre Brooklyn, Romeo, Cruz dhe Harper.

4 fëmijët  rrezatonin lumturi, gjatë pushimeve familjare. Ata relaksoheshin me prindërve të tyre mes banjove të diellit dhe motorëve të ujit, në detin Adriatik.

Ish-futbollisti zgjodhi pikërisht Kroacinë, skuadra e së cilës mundi Anglinë dhe u shpall nën kampione e “Kupës së Botës”.

 

Burimi: Dailymail

Për t’u njohur të parët me lajmet më të fundit nga showbiz-i, moda, bukuria, aktualiteti etj., shkarkoni falas aplikacionin e iconstyle.al
iOS: (Kliko Këtu)
Android: (Kliko Këtu)

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.