iconstyle.al > Celebrity > A do t’i shohim prapë bashkë “Feride dhe Mahir”? Aktorja e njohur sqaron të vërtetën

A do t’i shohim prapë bashkë “Feride dhe Mahir”? Aktorja e njohur sqaron të vërtetën

Ata vodhën zemrat e publikut shqiptar në telenovelën “Karadayi” me rolet Feride dhe Mahir dhe në mediat turke prej ditësh po përflitet se Berguzar Korel dhe Kenan Imirzalioglu do të rikthehen në një tjetër telenovelë.

Por pasi ka dalë nga një festë ditëlindje vetë aktorja ka sqaruar se nuk ka asnjë projekt në mendje për momentin dhe pasi të mbarojë xhirimet e serialit ku merr pjesë aktualisht do të marrë pak ditë pushime.

“Nuk më ka ardhur një propozim ende dhe nuk kam asnjë projekt të tillë”-ka shpjeguar aktorja.

Ndërkohë Berguzar po xhiron një serial historik me bashkëshortin e saj  aktualisht duke xhiruar një serial historik me bashkëshortin e saj aktorin Halit Ergenç.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.