ICONstyle > Celebrity > Selena Gomez kapet mat duke u puthur me ish-in e shoqes (FOTO)

Selena Gomez kapet mat duke u puthur me ish-in e shoqes (FOTO)

Ju prezantojmë me çiftin e parë surprizë të 2017-s. Bëhet fjalë për këngëtarët Selena Gomez dhe The Weeknd, të cilët janë kapur mat duke u puthur.

Dyshja doli për darkë natën e kaluar në Giorgio Baldi në Santa Monika, raporton TMZ. Mes tyre pati puthje dhe përqafime jashtë restorantit, edhe pse është e paqartë se sa kohë kanë qenë duke dalë me njëri-tjetrin dhe nëse janë të lidhur.

Megjithatë, fotot tregojnë se ish-i dashuri i Bella Hadid ka flirtuar me Selena Gomez që në shfaqjen e Victoria’s Secret vitin e kaluar. Gomez dhe The Weeknd (emri i vërtetë i të cilit është Abel Tesfaye) janë njohur në vitin 2015. Gomez ka qenë zyrtarisht single vitin e kaluar, ndërsa The Weeknd është ndarë me Hadid në nëntor.

Menjëherë pas publikimit të këtyre fotove, Bella ka hequr nga Instagram-i këngëtaren, dhe tashmë priten edhe tensione mes tyre. Vajzat janë pjesë e të njëjtit grup shoqëror me Taylor Swift në krye dhe kjo lidhje pritet të ndryshojë çdo gjë.

*Shfleto galerinë

1484156578-syn-hbz-1484155624-gettyimages-496620300

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.