iconstyle.al > Celebrity > Politikania shqiptare mahnit me pamjen e saj në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Politikania shqiptare mahnit me pamjen e saj në dasmën e Sarës dhe Ledionit

Dasma e Sara Hoxhës dhe Ledion Liço ka qenë ndër temat më të përfolura ditët e fundit, ku një rëndësi të veçantë i është kushtuar mënyrës se si u veshën personazhet e famshëm të pranishëm në këtë ceremoni.

Nga fotot e publikuara deri më tani kemi parë se personazhet VIP janë veshur në këtë dasmë me elegantë se kurrë më parë. Mirëpo vëmendjen e të gjithëve në këtë dasmë e ka tërhequr edhe politikania Grida Duma, e cila komentohet vazhdimisht për pamjen e saj.

Ndryshe nga ajo që jemi mësuar ta shikojmë zakonisht, me kostume serioze, Grida është fotografuar teksa është shfaqur me një fustan të zi të gjatë, të dizenjuar me lule në pjesën e dekoltese. Ajo kishte zgjedhur ta kombinonte atë me një palë sandale ngjyrë të zezë, ndërsa për bizhuteri kishte zgjedhur të përdorte një palë vathë të gjatë.

Një veshje tepër elegante që ka tërhequr vëmendjen e gjithë të pranishmëve në këtë ceremoni.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.