iconstyle.al > Celebrity > Pasi u nda nga partnerja, Liam Payne fotografohet në krahët e 18-vjeçares miliardere

Pasi u nda nga partnerja, Liam Payne fotografohet në krahët e 18-vjeçares miliardere

Vetëm 6 javë më parë të gjithë u habitën nga ndarja e Liam Payne dhe partneres së tij, Cherly Cole. Ata janë prindër të një djali 1-vjeçar, Bear, dhe u shprehën se i dhanë fund marrëdhënies së tyre, por do të mbeten miq të mirë me njëri-tjetrin.

Mirëpo ndërkohë që nuk ka kaluar shumë kohë nga ndarja e bujshme e çiftit të famshëm, Liam është fotografuar në krahët e një vajze tjetër.

Këngëtari i “One Direction” u fotografua duke puthur dhe përqafuar me një vajzë 18-vjeçare, e cila u identifikua si miliarderja Maya Henry. Ata janë parë disa herë nën praninë e njëri-tjetrit dhe së fundmi duket se po dalin zyrtarisht si çift dhe në ambiente publike, pasi u shfaqën në mbrëmjen gala të organizuar nga “Docle&Gabbana”.

 

Bukuroshja Maya është sa gjysma e moshës së ish-partneres së Liam, Cheryl e cila është 35 vjeç.

Mirëpo burime pranë këngëtarit janë shprehur se Liam nuk është ende gati për një lidhje serioze, pasi momentalisht prioritet e tij janë karriera dhe padyshim djali.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.