ICONstyle > Celebrity > Motrat Kardashian bien sërish viktima të grabitjes

Motrat Kardashian bien sërish viktima të grabitjes

Në më pak se katër muaj pasi Kim Kardashian u grabit me armë në Paris, familja më e famshme e showbiz-it në Amerikë, është vënë sërish në shënjestër, këtë herë dyqani i tyre i veshjeve, DASH.

TMZ raporton se DASH (i cili drejtohet nga Kim, Khloe dhe Kourtney Kardashian) është vjedhur të hënën, menjëherë pas hajdutët e implikuar në grabitjen në  Paris të Kim-it u arrestuan.

Sipas burimeve, një grua në Melrose Avenue shkoi në vendndodhjen e DASH-it, dhe rrëmbeu veshje dhe parfume në vlerën e 1,600 dollarëve dhe u largua nga vendi i ngjarjes me një makinë në ngjyrë argjendi. Familja Kardashian ende nuk ka komentuar mbi këtë incident.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.