iconstyle.al > Celebrity > Moderatorja shqiptare pranon publikisht: “Kam blerë te gabi sa i kam luajtur fenë”

Moderatorja shqiptare pranon publikisht: “Kam blerë te gabi sa i kam luajtur fenë”

Ajo njihet si një ndër personazhet e ekranit shqiptar që nuk e ka problem ta shprehë mendimin e saj, edhe kur e di që nuk do të mirëpritet nga të tjerët. Bëhet fjalë për moderatoren Fiori Dardha, e cila është tepër aktive edhe në rrjetet sociale dhe mban një kontakt të vazhdueshëm me fansat e saj.

Së fundmi Fiori ka qenë me pushime nga ka ku ndarë në rrjetet sociale imazhe të shumta. Madje ajo pasur gjithë kohën e mjaftueshme për të realizuar edhe një komunikim me ndjekësit e saj në Instagram nëpërmjet opsionit pyetje-përgjigje.

Fiori gjatë këtij komunikimi ka zbuluar edhe një sekret që shumë prej personazheve të famshme nuk preferojnë ta bëjnë publike. Ajo ka treguar se është si të gjithë ne njerëzit e thjeshtë dhe madje ka blerë edhe veshje tek rrobat e përdorura apo siç e njohim ne “gabi”.

“Veshjet që mbaj në përditshmërinë time sigurisht që i blej të gjitha. Veshjet që mbaj në ekran, në shumicën e rasteve sigurohen nga butik me të cilët kemi marrëveshje bashkëpunimi. Kam blerë veshje të përdoruara sa i kam luajtur fenë, vite më parë kur nuk kisha mundësi të blija gjithçka të re”,  ka thënë Fiori.

Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.