iconstyle.al > Celebrity > Ledri Vula shoqërohet me këngëtaren shqiptare dhe ne sapo na u shtuan dyshimet

Ledri Vula shoqërohet me këngëtaren shqiptare dhe ne sapo na u shtuan dyshimet

Vetëm pak javë më parë Ledri Vula prezantoi projektin e tij më të fundit me Elvana Gjatën dhe John Shahun, por duket se vera nuk ka përfunduar vetëm me të.
Reperi shqiptar tashmë duket se ka plane për një tjetër këngë, ose kjo foto është e gjitha për të na vënë ne në dyshime.
Ideja për një bashkëpunim mes Ledrit dhe Tayna-s lindi pas kësaj fotoje:

Tani e njihni të gjithë reperen e hitit ‘Columbiana’, me të cilën Ledri mund të jetë duke realizuar ndonjë bashkëpunim. Kjo gjë është aluduar më parë dhe është konfirmuar në një farë mënyrë përmes një fotoje të dy reperëve me menaxherët respektivë.


Nuk janë emaile të mërzitshme!

Regjistrohu për të zbuluar të vërtetat e të famshmëve dhe trendet e momentit.


Tags: